Bakus, s.r.o. - O spoločnosti
ADMINISTRÁCIA       
 

O spoločnosti

Spoločnosť bola založená 23.7.2002 je zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Trnave v oddieli Sro vložka č13587/T.

Spoločnosť Bakus, s.r.o. zabezpečuje a tiež organizuje prepravy a logistické riešenia jednotlivo pre každého zo svojich zákazníkov osobitne na mieru. Samozrejmosťou sú riešenia  súvisiace s prepravou ako objednávanie techniky, vystavovanie dokladov, zastupovanie spoločnosti vo verejnej správe. Súčasťou našej činnosti je tiež  sťahovanie, presun strojov, časti výroby a technológii, ako i jej skladovanie

Realizujeme montáž,demontáž,  čistenie strojov, technológii a budov.     Naše služby sú komplexné od nakládky po vykládku v čítane skladovej i baliacej logistiky a doplňujúcej dokumentácie s tým spojenej. Prepravy realizujeme do všetkých krajín EU ale i do krajín ako Švajčiarsko,  Nórsko,  Srbsko, Čierna Hora, Albánsko, Macedónsko, Turecko, Bielorusko, Rusko, býv. krajiny SNŠ  cestnou,  do ostatných krajín leteckou alebo námornou formou a to podľa objemu, váhy a požiadaviek zákazníkov.

Svojim zákazníkom  ponúkame viac ako len prepravu tovaru ponúkame im svoje skúsenosti a naše good will.

Naša spoločnosť pracuje podľa dohody INCOTERMS                            ale hlavne metódou FMEA.

To je to čo nás robí inými.

 

HOME
BAKUS - TRANS
Cestná nákladná preprava
Letecká preprava
Námorná preprava
Kombinovaná preprava
Špeciálne práce
www.Deratizeri.eu
O spoločnosti
Fotogaléria
Objednávka dopravy
Kontakt
Novinky...
Hľadanie...

Pokročil? hľadanie


 

[ HOME | BAKUS - TRANS | www.Deratizeri.eu | O spoločnosti | Fotogaléria | Objednávka dopravy | Kontakt ]
© 2024, Bakus, s.r.o.